+38 067 255-32-41
+38 066 925-81-21

Filcar ARC-75-PB: Коротка котушка для шланга 75 мм, до 13 метрів.

  • Виробник: Filcar
  • Модель: ARC-75-PB
  • 37 325 грн.
ARC-75-PB - це витяжна котушка підвищеної ємності, призначена для використання в централізованих системах вентиляції або самостійно. Вона оснащена механізмом зматування шланга з пружинним механізмом, який забезпечує зручне зберігання і використання шланга діаметром 75 мм до 13 метрів.

Котушка доступна в двох варіантах: з механізмом зматування шланга без вентилятора (АС) або з витяжним вентилятором (ACA). Це дозволяє вибрати оптимальний варіант в залежності від вимог вашої системи вентиляції.

ARC-75-PB має підвісне кріплення, що дозволяє встановити її на стелі або іншій підходящій поверхні. Витяжна котушка постачається без газовідведеного шланга і насадок, які необхідно придбати окремо.

Максимальна робоча температура для даної котушки становить 180 градусів за Цельсієм, що забезпечує її безпечне використання і ефективність. Завдяки своїм характеристикам і надійній конструкції, Filcar ARC-75-PB є надійним і зручним вибором для будь-якої системи вентиляції.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha
m-u-grup.com.ua © 2026